Obľúbený : Líčenie, Parfumy, Pleť, Vlasy
Aktuálne zľavy 15% - 20% na top značky Prejsť na akciu

Hĺbkový jarný refresh pre vaše vlasy

Autor: Martina Nyúlová Publikovaný: 01.04.2024
Hĺbkový jarný refresh pre vaše vlasy

Po zime sa vlasy a pokožka hlavy často ocitnú v stave únavy a vysychania, potrebujúce intenzívnu regeneráciu. Ideálnu jarnú oživenie im poskytne kombinácia hĺbkovej očisty, hydratácie, jemných masáží a zmeny stravovacích návykov. Vlasový detox prichádza ako riešenie pre poškodené vlasy, ktorým dodá potrebné živiny a hydratáciu.

Zimné mesiace predstavujú výzvu nielen pre pleť, ale aj pre vlasy, ktoré bývajú často lámavé, oslabené a poškodené. Pokožka hlavy trpí nadmerným hromadením zvyškov kozmetických prípravkov, prirodzených olejov a odumretých kožných buniek. Detox vlásov a pokožky hlavy umožní pokožke "nadýchnuť sa" a zlepší absorpciu ošetrujúcich produktov, čím prispieva k hustším, zdravším a lepšie rastúcim vlasom.

Ako rozpoznať potrebu detoxu vlasovej pokožky

 • Vlasy sa rýchlo mastia
 • Svrbenie hlavy, pokožka je často podráždená
 • Slabý rast vlasov, ich rednutie
 • Suché, lámavé a nadmerne padajúce vlasy
 • Časté používanie stylingových prípravkov
 • Problémy s lupinami

Postup pri očiste vlasovej pokožky

 1. Príprava: Navlhčite vlasy a k korienkom naneste peeling.
 2. Výber produktu: Zamerajte sa na produkty vhodné pre váš typ vlasov a konkrétne problémy.
 3. Aplikácia: Pridajte vodu, vytvorte penu a vmasírujte do pokožky hlavy. Použite prsty alebo špeciálnu kefu.
 4. Masáž: Krúživými pohybmi stimulujte krvný obeh a odstráňte nečistoty.
 5. Opláchnutie: Použite šampón, kondicionér a vlasovú kozmetiku ako obvykle.

TIP: Skúste produkty obsahujúce tea tree olej, mätu alebo kofeín.

Očista dočista

Po dôkladnom vyčistení pokožky hlavy je čas na hĺbkovo čistiace šampóny. Vyberajte jemné formulácie, ktoré nepodráždia pokožku a zamerajte sa na produkty bez silikónov, parabénov a sulfátov. Hydratácia a proteíny sú kľúčom k zdravým vlasom: po šampóne použite detoxikačný kondicionér a masku s arganovým olejom, ktoré pomáhajú obnoviť štruktúru vlasov.

Stravou ku krásnym vlasom

Nezabúdajte, že zdravie vlasov a pokožky hlavy je ovplyvnené aj stravou. Zľahčite si jarný jedálniček, obmedzte alkohol, kofeín, cukry, fastfood a tučné výrobky. Naopak, zamerajte sa na ovocie a zeleninu a podporte detoxikáciu organizmu prípravkami s chlorelou a spirulinou.


Pomôžeme s výberom najlepších produktov z kategórie - vlasové peelingy

Spoločne sa pozrieme na to, ako si môžete zvoliť to najlepšie vlasové peelingy.

Vlasové peelingy sú dôležitou súčasťou starostlivosti o vlasy. Sú to produkty, ktoré pomáhajú odstrániť odumreté kožné bunky a odstrániť nečistoty, ako sú oleje a nečistoty. To pomáha posilniť vlasy a udržať ich zdravé. Ak hľadáte najlepšie vlasové peelingy, mali by ste sa pozrieť na zloženie produktu. Najlepšie vlasové peelingy by mali mať prírodné zložky, ako je med, olivový olej, citrónová šťava a kokosový olej. Takéto prírodné zložky pomáhajú zlepšiť zdravie vlasov a zabrániť vzniku lupín. Okrem toho by ste mali hľadať produkty, ktoré majú pH blízke pH pokožky hlavy. To znamená, že produkt by mal byť neutrálny alebo mierne kyslý. Produkty s vysokým pH môžu vysušiť vlasy a spôsobiť podráždenie pokožky hlavy.

Najlepším spôsobom, ako zistiť, či je vlasový peeling dobrý, je vyskúšať ho na malom množstve vlasov. Ak je produkt príliš agresívny, môže spôsobiť podráždenie pokožky hlavy. Ak je produkt príliš mäkký, môže byť príliš slabý na odstránenie nečistôt. Preto je dôležité vyskúšať produkt na malom množstve vlasov, aby ste zistili, či je pre vás vhodný.

V závere je dôležité si uvedomiť, že nie všetky vlasové peelingy sú vhodné pre každého. Preto je dôležité, aby ste si vybrali produkt, ktorý je vhodný pre váš typ vlasov. Najlepšie vlasové peelingy sú tie, ktoré majú prírodné zložky a majú pH blízke pH pokožky hlavy. Vyskúšajte produkt na malom množstve vlasov pred jeho použitím na celých vlasoch.

Vlasové peelingy sú dôležitou súčasťou starostlivosti o vlasy. Najlepšie vlasové peelingy sú tie, ktoré obsahujú prírodné zložky a majú pH blízke pH pokožky hlavy. Vyskúšanie produktu na malom množstve vlasov pred jeho použitím na celých vlasoch je dôležité pre zistenie, či je produkt pre vás vhodný. Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, je dôležité vybrať si produkt, ktorý je vhodný pre váš typ vlasov.
Kategória vlasové peelingy

Vlasový peeling pre citlivú pokožku hlavy obsahuje jemne mletý lávový kameň a šetrne odstraňuje usadené nečistoty, zvyšky stylingových prípravkov a odumreté kožné bunky. Stimuluje, uvoľňuje a prekrvuje pokožku hlavy a zanecháva ju...

Jemný peeling čistí vlasy a odstráni všetky nečistoty dôkladnejšie ako klasický šampón. Spoľahlivo odstráni všetky nečistoty aj zvyšky stylingových prípravkov, zároveň umožňuje pokožke voľne dýchať.

Tento jedinečný exfoliačný peeling je navrhnutý tak, aby jemne odstránil nečistoty z pokožky hlavy a vlasového folikulu a poskytol základ pre optimálne zdravie pokožky hlavy a rast vlasov. Bezpečné pre všetky typy vlasov, možno použiť...

14 €
37 €
38 €

Najlepší materiál pre vlasové peelingy?

Vlasové peelingy sú vynikajúcou voľbou pre starostlivosť o vlasy, pretože pomáhajú odstraňovať odumreté kožné bunky, čím sa vlasy stávajú lesklejšími a zdravšími. Najlepším materiálom pre vlasové peelingy je jemný a mäkký materiál, ako je bavlna alebo mikrovlákno. Tieto materiály sú šetrné k pokožke a vlasom, čo vám umožní bezpečne odstrániť odumreté kožné bunky bez poškodenia vlasov alebo pokožky. Vlasové peelingy sú skvelým spôsobom, ako sa o svoje vlasy postarať a dostať ich do najlepšej formy.Krátke zhrnutie: Vlasové peelingy sú vynikajúcou voľbou pre starostlivosť o vlasy, pretože pomáhajú odstraňovať odumreté kožné bunky. Najlepším materiálom pre vlasové peelingy je jemný a mäkký materiál, ako je bavlna alebo mikrovlákno, ktoré sú šetrné k pokožke a vlasom.


Náš názor na vlasové peelingy

Náš názor, čo je to vlasové peelingy je, že je to postup, ktorý pomáha odstrániť odumreté bunky pokožky hlavy a odstrániť nečistoty, ktoré môžu blokovať vlasové folikuly. Proces je veľmi jednoduchý a je to skvelý spôsob, ako udržať vlasy zdravé a lesklé. Vlasový peeling môže byť užitočný pre všetky typy vlasov. Môže pomôcť s problémami ako lupy, suchosť, poškodenie vlasov a zaťaženie. Tento postup môže tiež pomôcť zlepšiť kvalitu vlasov, zvýšiť ich objem a poskytnúť vlasom lesk a požehnanie.

Webový redaktor Krasotika.sk


Kategória vlasové peelingy

Aké sú najlepšie -predhovory vlasové peelingy?

Najpredávanejšie vlasové peelingy sú peelingy na báze kyseliny salicylovej, kyseliny glykolovej, kyseliny mliečnej a kyseliny azelaovej. Sú to účinné peelingy, ktoré odstraňujú odumreté bunky a odumreté vlasy, aby sa vlasom dostalo väčšej hydratácie a lesku. Vlasové peelingy tiež pomáhajú zmierniť lupiny a zlepšiť celkový vzhľad vlasov.Krátke zhrnutie: Vlasové peelingy sú účinným spôsobom, ako odstrániť odumreté bunky a vlasy a zlepšiť hydratáciu a lesk vlasov. Môžu tiež pomôcť zmierniť lupiny a zlepšiť celkový vzhľad vlasov.Prečítajte si naše ďalšie články

Kategória: Vlasové peelingy
zdieľam:
Autor
Martina Nyúlová

Som študentka UCM v Trnave a zaujímam sa o BIO kozmetiku a prírodné produkty.

...

Odporúčaná kategória

Odporúčané obchody